Nurhak”ta Heslere Hayır

Lütfen seri bir şekilde paylaşalım.#NurhaktaHeslereHayırNurhak’ta yapılmak istenen 2. Hidroelektrik santraline karşı başlattığımız #nurhaktaheslerehayir adlı bir kampanya başlattık. Lütfen bu konuda sizlerde bizlere destek olun ve güçlü bir kamuoyu yaratalım. Umarım yaptığımız bu çalışma toplumda bir farkındalık yaratır. Bu projede bize destek olan @suavi_suavi @dertli.divani @erdalerzincan @mercanerzincan @mazlumcimenofficial @pinaraydinlar.official @ozan.emekciofficial @cengizozkanofficial @muharrem_temiz44 @haluktolgailhan @enderbalkir @guney_erdal @canan_sagar @ibrahimkirilmaz35 @seyfiyerlikaya @gulcihankoc @ferhatkarac_a @_yenerbulut_ @emekyelda @cezmibaskin @mustafaklck @essexturkishradio @yasemingoksuofficial @kizilirmakilkay @grupseyranofficial’a çok teşekkür ediyoruz…??????#DayanışmaDevrimciBirEylemdir#suavi_suavi #mazlumcimen #ilkayakkaya #dertlidivani #erdalerzincan #cengizözkan #muharremtemiz #heslerehayır #ozanemekçi #yasemingöksu #alevideyişleriarşi̇vi̇@fatihportakal35 @ismailkucukkaya @foxhaber @foxturkiye

Slået op af Mustafa Kılçık i Tirsdag den 9. juni 2020

Nurhak”ta Heslere Hayır

Lütfen seri bir şekilde paylaşalım.

#NurhaktaHeslereHayır
Nurhak’ta yapılmak istenen 2. Hidroelektrik santraline karşı başlattığımız #nurhaktaheslerehayir adlı bir kampanya başlattık. Lütfen bu konuda sizlerde bizlere destek olun ve güçlü bir kamuoyu yaratalım. Umarım yaptığımız bu çalışma toplumda bir farkındalık yaratır. Bu projede bize destek olan @suavi_suavi @dertli.divani @erdalerzincan @mercanerzincan @mazlumcimenofficial @pinaraydinlar.official @ozan.emekciofficial @cengizozkanofficial @muharrem_temiz44 @haluktolgailhan @enderbalkir @guney_erdal @canan_sagar @ibrahimkirilmaz35 @seyfiyerlikaya @gulcihankoc @ferhatkarac_a @_yenerbulut_ @emekyelda @cezmibaskin @mustafaklck @essexturkishradio @yasemingoksuofficial @kizilirmakilkay @grupseyranofficial’a çok teşekkür ediyoruz…??????
#DayanışmaDevrimciBirEylemdir
#suavi_suavi #mazlumcimen #ilkayakkaya #dertlidivani #erdalerzincan #cengizözkan #muharremtemiz
#heslerehayır #ozanemekçi #yasemingöksu #alevideyişleriarşi̇vi̇
@fatihportakal35 @ismailkucukkaya @foxhaber @foxturkiye

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.