MARAŞ KATLİAMI

MARAŞ KATLİAMINDAN ALEVİLERİ KESEN,  ÇOCUKLARINI SICAK SUDA KAYNATANLAR,  IRKÇI, TÜRKÇÜ MHP, ÜLKÜCÜLER VE YOBAZ,  BARBAR MÜSLÜMAN TÜRKLER DEĞİL MİYDİ?

Maraşlı Kürt Aleviler, son yerel seçimlerinden maras gakmoylarını MHP ye vermişlerdir. Buyurun, aklınız alıyor mu? Bunun tutarlı bir izahı açıklaması olabilir mi?  Düşmanın içinde iyisini seç, MHP senin tescili, belgeli,  düşmanındır, cumhuriyet tarihinde, onlarca Alevi katliamından MHP’li ülkücüler tetikçilik yapmışlardır. Maraş katliamı döneminden MHP/ülkücü ocakları başkanı Ökkeş Kenger,  değil miydi? Bugün Ökkeş kengeri Türkiye’deki bütün Aleviler bilmektedir, katliamdan sonra, ödül olarak Ökkeş kengeri vekil seçip meclise gönderdiler.  Yerel seçimleri yapılırken, Maraş MHP adayı ya Ökkeş’in kardeşi yâda en iyi dostudur,  Sen Aleviyim diyen insan, MHP ye oy verirken vicdanın sızlamadı mı?  Suda kaynatılan  5 yaşındaki çocuklar hiç aklına gelmedi mi?

Balık hafızalı Alevi! AKP ye karşı MHP ye oy veriyorsun, şimdi Maraş’ta,  katliam olsa, kim senin yardımına koşacak? Irkçı, Türkçü MHP mi?  yoksa yobaz ırkçı Türkçü Müslüman  AKP mi?  Ev ev dolaşıp MHP ye oy ver diyen o köy muhtarları, MHP size kaç tane daire, araba, verdi? Bir kaç paket sigara parası karşılığından bu iğrenç işi yaparken o boyunuzdan, koca bıyıklarınızdan utanmadınız mı?  Yarın bir gün torunlarınız, sizin bu yaptığınız,  iğrençliklerin hesabını nasıl vereceklerdir?  Üzerine takım elbise bırakan, içinde kendinizi insandan mı sayıyorsunuz? Tarihe bak,  hainlerin, mezarı var mı?   Maraş katliamından beri oylarınızı, Durdu Polat diye bir zata veriyorsunuz, peki bu oy verdiğiniz, durdu adlı CHP vekili kaç tane soruşturma önergesi meclise verdi Maraş katliamını araştırmak için? Maraş katliamı davası onlarca yıl devam etti, bu oy verdiğiniz meclise gönderdiğiniz Durdu atlı zat kaç defa mahkemeye gitti ve tanıklık etti?  Hiç gitti mi?

MHP ye oy veren balık hafızalı   Maraş Alevisi, bu kadar biçaresiz mi oldunuz?  Yarın bir gün cem evlerinize Atatürk’ün yanında Türkeş’inde resmi asılırsa ben hiç şaşmam, Sizin gittiğiniz o cem evi dediğiniz yerlere, size bakıp gülen Atatürk ve diğer Arap İslam imamlarını ve yakından Türkeş’inde bakıp gülen bir resmini koyarlar, onlar niye ve kime gülüyorlar biliyor musunuz?

Halen gelip karşısından sürü gibi boyun eğmenize,  size verilen her emri kusursuz yapmanıza gülüyorlar, Çünkü onlarda anlamakta güçlük çekiyorlar, insan bu kadar aptal, saf, cahil, olur mu diye.  Her katliamda seni vuran belli, sen konuştukça, Alevilerin düşmanı şafi Kürtlerdir demeye devam et, oyunu BDP ye ve HDP ye verme, onlar başına gelen katliam için mecliste önerge veriyorlar kim yaptı hesap verin diyorlar, ama halen siz orda buradan deyin ben şafi, Selahattin Demirtaş’a oy vermem. Siz bu kör aklınızla daha çok katliam yaşarsınız, bu akıl kafayla hareket etmeye devam ettikçe.

Enel Hak 04.12.2014

Please follow and like us:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.