9 Comments

 1. Ben, Kızılbaş Türkmenem. Sizin gibi alçaklara kültürümüzü teslim etmeyiz!
  Türk’üz Türkçüyüz Atatürk gibi Türklük için ölürüz!
  Bizim hayat felsefemizde Türklük, her şeyden (din ve insanlıktan) önce gelir.
  Dinciler dininde, siz de *insanlığınızda* boğulun ki insan değil hayvandan ibaretsiniz.
  Bizleri insan yapan özellik bir ülkü uğruna yaşamaktır. Siz ülküyü reddedip hayvanlaşmak istiyorsunuz “can” adı altında.
  İnsanlıktan da bahsetmeyin!
  Mesele Türk olunca hepiniz suspus, mesele farklı insanlar olunca hepiniz insan kesiliyorsunuz.
  Hanginiz Karabağ’da Türkleri katleden ermenilere salladı ? Bu sitede bir tek bile bulamadım. Ama varsın yoksun, Türklere iftira. Kininizde boğulun.
  Kızılbaşlar ancak ve ancak Türklerdir. Sizlere teslim olmayız.
  Türk’üz Atatürk ve Cumhuriyeti için ölürüz!

 2. Saygideger Feramuz Sah Acar,
  Islamci yobaza verdigi cevap, Kirmamak ve incitmeme cabasi ile, “IRÇILIK ve DİNCİLİK İNSANLIK DIŞIDIR.” demesi bence yeterli ve soylenmesi gereken cevap degildir.
  IRKCILIK, MILLIYETCILIK VE OZELLIKLE DINCILIK INSANLIGIN BAS DUSMANIDIR.
  YER YUZUNDE SAVASLA BASLAMIS VE SAVASLARLA DEVAM EDEN INSAN KANI ILE BESLENEN KAN EMICI YARASAYA BENZIYEN TEK DIN ISLAM DINIDIR.

  Bizler Fasist Turkiye Cumhuriyeti ve onun kurucusu Fasist Irkci, Milliyetci ve Dinci Ataturk denen kan emiciyi mahkum ederken, Islamin kurulusundan beri CINSI SAPIKLIK UZERINE KURULMUS INSANLIK DUSMANI KAN EMICI ASAGLIK BIR DIN OLDUGUNU BAGIR BAGIR SOYLERKEN BELGE, KANIT, KAYNAK VE CANLI TANIKLARIN Belgeleri ile tespit ederek, gercekleri ortaya koyuyoruz.

  COCUK TECAVUZCUSU, CINSI SAPIK VE UCKUR DUSKUNU MUHAMMED`I TANIMAK,
  ONU ARASTIRARAK TANIMAKTAN GECER
  622 yilinda Muhammed tarafindan Islam adi verilen Suc makinasi DIN baslangicindan bu yana kesintisiz durmamaksizin Insan kasapligini yapmis, Insan kani ile beslenmis…
  ALLAHU EKBER naralari ile Olmiyan ALLAH icin kelle ucurmus, ucurduklari kafalardan su icer gibi kan icmislerdir.

  Rivayetlere gore, Hz. Muhammedin kayin biraderin de oglu olan Yezid tarafindan, yine Hz. Muhammedin tornu olan Hz. Huseyinin kafasini kesip kanini ictigi idda edilir….
  Yer yuzunde SAVAS la basliyan, Katliamlar, Soykirimlar, Yagmalama, Cinayetler, Tecavuzler vs vs vs Bu Kan Emici Dinin bir gelenegi olmus, gunumuze kadar kesintisiz devam etmektedir……

  Butun Islam ulkelerinde Muslumanlar inanclarinin son ve muhkemmel din olduguna inaniyor,
  Kuran denen Kitaplarini Allahin tarafindan gonderdigi vahiler olarak goruyor ve bu vahsi dinlerini tartismasiz dogru ve gercek bir din olarak goruyor ve kabul ediyorlar.

  Inanclarini zorla baskasina kabul ettirmek, kabul etmiyenlerin kellesini ucurmak ve onlari Allah icin oldurmek sevap olarak gorurler…
  Hatta ve hatta oldurdukleri kadar sevap isledikleri, Cennetlik olacaklari ve Allah tarafindan en buyuk oduller verilecegi, Ozellikle [Cinsi sapik Muhammedin 9 Yasindaki Ayse`de gorduguTOMURCUK] gogusleri yeni tomurcuklamis kucuk melekler sunulacagi umudu ile vahsiliklerine vahsilik ekelemek icin ellerinden geleni yaparlar.

  Musluman cocugu olarak dogan bir bebek, ilerde din degisikligi veya Islama karsi inancini kaybedip farkli inanca ve dusunceye sahip olmasi halinde, Dinden cikmanin bedelini CANI ile odemek zorunda kaliyor… KATLI VACIT olmus olanin yasama hakki kalmamistir….
  Belirli rahatsizliklardan dolayi inancini kaybetmisse.. kalan omrunu hapiste gecirmek zorunda kalir.

  Islamin Insanlikla uzaktan yakindan ilgi ve alakasinin olmadigini gormek tarihi kaynaklar ve belgelerle kanitliyabiliriz.
  Islam Uckur uzerine kurulmus, Cinsi Sapikligi kendilerine meslek edinmis bir yapilanmasi oldugu gercegini de goz onunde bulundurursak, Bu Dinin Bastan Sona Kadar Elle Tutulur hic bir yani olmadigi gibi, Vahsiligi ile insanlik dusmanligini ustlenmis bir UTANC ABIDESI OLMAYI SURDURUYOR…..

  Muhammed katliamlarla baslattigi bu utanc abidesini,
  Peygamber efendimiz sadece saldirilara karsi gelmis savunma yapmis yalanlarini tarihi gerceklerle bir bir kanitliyabiliriz….
  Savaslarda esir aldiklari 3 ile 10 yaslarindaki kucuk cocuklari Cariyeler, Koleler, Esirler, Begendigi ve hoslandigi butun kadinlari yataga atip serefsizce tecavuz etmesine bulduklari kilif!!
  Peygamber efendimiz, onlari yataga atip tecavuz etmek icin degil de, HIMAYESI ALTINA ALMISMIS!!!!! Yalanini yine belge, delil ve kaynaklarla curutebiliriz…
  Bu Uckur Duskunun, resmi kaynaklara gore 39 hatunun sadece 15 nin Babasi veya Esi savasta olmus olsada yakin akrabalari yasamakta oldugu halde, ozellikle begendigi ve hoslandigi kisileri secip almasi!!!! himayesi altina alma yalanini aciga cikarmiyormu? Ayrica diger 24 hatunun babasi ve yakinlari hayatta oldugu rivayet edilir…

  Hz. Muhammed doneminde en vahsi katliamlardan biri olan Beni Kurayza vahsiligi tarihin barbarligi ve caniliginin ornekleri arasindadir.

  Muhammed den sonra 4 Halife basta olmak uzere butun islam liderleri tarihlerce insan kani ile beslenmeyi kendilerine amac edindiler…

  Gunumuzde Hizbullah, ISID, Taliban, El-Kaide, El-Sebab, Boko Haram gibi islamin cellatlari ve daha sayamadiklarimiz da goz onunde bulundurursak..
  KATIL ISLAM demek dogru bir yaklasimdir.

  Saygi ve Insani Sevgilerimle
  Baskoylu

 3. IRÇILIK ve DİNCİLİK İNSANLIK DIŞIDIR..
  Alev-ilik 72 millete bir bakar, insan ayırmaz.
  Hiç bir ırk millet, diğerinden üstün değildir.
  Alevi-lik bir din değil, doğaya bilime sevgiye dayalı felsefi bir öğretidir.
  Kemalizm Türk ırkçılığını öne çıkarmak için, Din İSLAM’ı işine geldiği gibi kullanmıştır.
  Çeşitli haklara yönelik katliamlar konusunda; Din-İSLAM Kemalizmden geri hiçte kalmamıştır.

 4. BİR İSLAMCI OLARAK SİZE KATILIYORUM KAHROLSUN KEMALİZM CHP ULUSALCILAR VE KEMALİZM ZALİMDİR İSTİKLAL MAHKEMELERİNDE ASILAN BİNLERCE MASUMUN KANI KEMALİZMİN VE CHP NİN ELİNDE şex said iisyanını bahane edip kürtleri katleden kemalizmdir seyit rızayıda bahane edip dersimde onbinlerce masumu katleden chp ve kemalizmdir
  12 faşist darbesini yapan kemalist evrende chp kafasındandır kemalizm anadolunun düşmanıdır etiler moda kadıköy elit şımarık kemalistleri halkın düşmanıdır kemalizm tasfiye edilmelidir insanlıgın gelecegi için

 5. Saygideger Dostlar.

  Kemalizmi kavramak ve dogru tahlil etmenin yolu, Irkci ve Milliyetci yanimizi rafa kaldirmamizdan gecer.
  Gizli Irkcilik ve Milliyetcilik, Asiri Irkci ve Milliyetcilikten daha tehlikeli ve zararlidir, Cunku boylesi mantiga sahip olanlar, Devrimin onunde en buyuk engeldirler.

  Turkiye`de kendisine Demokrat, Aydin, Ilerici ve daha ileri giderek Sosyalist, Marksist, Kominist Devrimci olarak goren ve gormeye calisanlar bile Kemalizmin gercek yuzunu gormekten korkmaktadirlar.

  Turkiye Halklarin Bas Dusmani Olan Kemalizmin Yaptigi Milli Burjuva Devrimlerin Halka yonelik devrimler (Yenilikler) olmadigini, Turk Irkciligi ve Milliyetciligine yonelik yenilikler oldugunu gormenin yolu, Duyarli olmaktan gecer.

  12 Eylul Askeri Fasist Cunta, 1923 den 1946 ya kadar olan Askeri Fasist Diktatorlugun yaninda ufak bir kivilcim ve onun ufak bir yansimasi oldugunu gormek icin, Turkiye tarihini kavramaktan gecer.

  1 Mayis Dunya Emekciler Bayramini, Bir Mayis Bahar Bayrami Olarak Ceviren, 1 Mayis Dunya Emekciler Bayramini Yaskliyan, Fasist Yasa ve Kanunlarin kurucusu`nu Devrimci, Ilerici, Aydin ve Demokrat gormeye calismak!! Siyasi yetersizlik ve zayifliktir.

  Mustafa Suphi ve 14 yoldasini Karadenizde turlu oyunlarla hunarca katleden mantik, Sosyalizmin ve Kominizmin bas dusmani oldugunu, Adolf Hitlerin ustasi oldugunu gosteren en guzel ornekleridir.

  Turkiye Ezilen Halklarin Kardes Olduguna dair hic bir yazisi ve nutku bulunmiyan, Butun Nutuklari Irkci, Milliyetci ve Gerici soylemlerle gercek kimligini acikliyan mantik, Turkiye Halklarin Dusmani olup,

  NE MUTLU TURKUM

  Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen Türk istiklal ve cumhuriyetini ilelebet korumak ve müdafaa etmektir.Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

  Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük isler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

  ve benzeri bir yigin Kurtcu ve Turanci mantigin en guzel ornekleridir…

  Kendisini Demokrat, Sosyal Demokrat, Aydin, Ilerici ve daha ileri giderek Sosyalist yapilanma icinde goren ve gormek istiyenler, 1 Mayis Dunya Emekciler Bayraminda Alanlara Gidip Kutlamaya Calisirken, Diger Yandan 1 Mayisi Yasakliyan Zihniyetin takipcisi ve savunusu olmaya calismanin anlami! Ayni anda hem beyaz hemde siyah olmayi savunmaktir, kabacasi Riyakarlik ve Inkarciliktir, Iki Yuzluluktur….

  Kendi Ateslerinde Yanamayanlar, Baskalarinin Ateslerinde Yanamazlar.

  Kendi Ateslerinde Sinamayanlar, Baskalarina Sinamada Ornek Olamazlar.

  Devrimcilik Bir Yasam Bicimidir.

  Kendisinden Baskasinin Olamayanlar, Asla ve Kesinlikle Devrimci Olamazlar….

  Baskoylu.

  Saygi ve Insani Sevgilerimle

 6. KEMALIZM; SADECE IRKCI, MILLIYETCI FASIST DIKTATORLUK DEGIL. AYNI ZAMANDA DINCI YOBAZDIR.

  * Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.
  M. Kemal Ataturk.

  * Bizi yanlış yola sevk eden habisler, biliniz ki, çok kere din perdesine bürünmüşlerdir. Saf ve nezih halkımızı hep şeriat sözleriyle aldatagelmişlerdir. Tarihimizi okuyunuz, dinleyiniz, görürsünüz ki, hep din kisvesi altındaki küfür ve alçaklıktan gelmiştir. Onlar her hayırlı hareketi dinle karşılarlar, halbuki hamdolsun hepimiz dindarız, artık bizim dinin icaplarını, dinin yasaklarını öğrenmek için şundan bundan derse ve akil hocalığına ihtiyacımız yoktur. Milletimizin içinde hakiki, ciddi alimler vardır. Milletimiz bu gibi alimleriyle iftihar eder. Bu gibi alimlere gidin, bu efendi bize böyle diyor, siz ne diyorsunuz deyin. Fakat umumiyetle buna da ihtiyaç yoktur. Bilhassa bizim dinimiz için herkesin elinde bir ölçü vardır. Bu ölçü ile hangi şeyin dine uygun olup olmadığını kolayca takdir edebilirsiniz. Eğer bizim dinimiz akla mantığa uygun bir din olmasaydı mükemmel olamazdı, dinlerin sonuncusu olmazdı.
  M. Kemal Ataturk

  * Bütün zorba hükümdarlar hep dini alet edindiler; Hakiki ulema, dini bütün alimler hiçbir vakit bu zorba hükümdarlara boyun eğmediler. Fakat gerçekte alim olmamakla beraber, sırf o kılıkta bulundukları için alim sanılan, çıkarına düşkün haris ve imansız bir takım hocalar da vardır. Hükümdarlar işte bunları ele aldılar ve işte bunlar dine uygundur diye fetva verdiler. Gerektikçe yanlış hadisler uydurmaktan çekinmediler. Gerçek ve imanlı ulema her vakit her devirde bunların kinine hedef oldu.
  M. Kemal Ataturk

  * Şu anda batıl itikatlardan oluşan ikinci bir din mevcuttur.Fakat bu cahiller sırası gelince aydınlatılacaktır.
  M. Kemal Ataturk

  * Milletimiz daha da dindar olmalıdır diyorum.Ama bütün sadelik ve güzelliği ile.Dinime,bizzat gerçeğe nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum.Şuura aykırı ilerlemeye engel hiçbir şey ihtiva etmiyor.
  M. Kemal Ataturk.

  * Size Bombasırtı vakasını anlatmadan geçemeyeceğim. Karşılıklı siperlerimiz arasında mesafemiz sekiz metre, yani ölüm muhakkak, muhakkak… Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulamamacasına tamamen düşüyor, ikincidekiler onların yerine gidiyor. Fakat ne kadar gıptaya şayan bir itidal ve tevekkülle, biliyor musunuz? Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, en ufak bir fütur bile göstermiyor; sarsılmak yok. Okumak bilenler ellerinde Kur’anı Kerim, cennete girmeye hazırlanıyorlar. Bilmeyenler, kelimei şahadet getirerek yürüyorlar. Bu, Türk askerindeki ruh kuvvetini gösteren, şaşılacak ve övülecek bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebesini kazandıran bu yüksek ruhtur.
  M. Kemal Ataturk

  * Hiçbir zafer gaye değildir. Zafer ancak kendisinden daha büyük bir gayeyi ede etmek için belli başlı vasıtadır. Gaye fikirdir. Bir fikre dayanmayan zafer yaşayamaz. Her büyük zaferin kazanılmasından sonra yeni bir alem doğmalıdır. Yoksa başlıbaşına zafer boşa gitmiş bir gayrettir.
  M. Kemal Ataturk.

  * Efendiler, camiler birbirimizin yüzüne bakmaksızın yatıp kalkmak için yapılmamıştır. Camiler itaat ve ibadet ile beraber din ve dünya için neler yapmak lazım geldiğini düşünmek yani meşveret için yapılmıştır. Millet islerinde her ferdin zihni başlıbaşına faaliyette bulunmak elzemdir.
  M. Kemal Ataturk.

  * Bir dinin tabiî olması için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır, bu`da islamdir.
  M. Kemal Ataturk.

  * Bizim dinimiz, milletimize hakir, miskin ve zelil olmayı tavsiye etmez. Tam tersine Allah da, Peygamber de insanların ve milletlerin izzet ve şerefini korumalarını emrediyor.
  M. Kemal Ataturk.

  * Türkiye’de Bolşeviklik olmayacaktır. Çünkü Türk Hükümetinin ilk gayesi, halka hürriyet ve saadet vermek, askerlerimize olduğu kadar sivil halkımıza da iyi bakmaktır.
  M. Kemal Ataturk.

  * Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla ilgisi olmadığını söyler. Bazı kimseler modern olmayı kafir olmak sayıyorlar. Asil kafirlik onların bu inanışıdır.
  M. Kemal Ataturk.

  * İlk olarak KURAN’ın dilimize çevrilmesini emrettim. Bu da ilk defa olarak Türkçe’ye çevriliyor.
  M. Kemal Ataturk.

  Bu Irkci, Milliyetci ve Gericinin bir yigin olumsuzluklarini saymakla bitiremeyiz. gizli tutulan ve aciklanmiyan bir yigin gerceklerinde ortaya cikmasi ile… Adolf Hitleri golgede birakacak bir yapilanmaya sahip oldugu gercegini gormemek icin kor olmak gerekir….
  Adolf Hitlerin Ustasi Olan, Irkciligin, Milliyetciligin ve Fasizmin Temel Tasi Olan Ataturku Devrimci, Ilerici, Aydin veya Demokrat Gostermeye Calismak!!!! Karsi Devrime Hizmet Etmektir. Anti Komunizme ve Anti Sosyalizme Hizmet Etmektir…..
  Baskoylu.

  Saygi ve Insani Sevgilerimle.

 7. MISTO KORUN (ATATURKUN) DERSIMDE YEDIGI KURSUN SU YUZUNE CIKMAKTADIR.

  Ataturk`un Dersimde yedigi kursunla hak ettigi yere gittigi, Gun gectikce, daha da netlik kazanmaktadir,
  Guya,
  “TARİH: 10 Ocak 1937. Atatürk acı haberi İstanbul’da Dolmabahçe Sarayı’nda aldı; Nuri Conker (Ünlü sosyolog Prof. Nur Vergin’in dedesi) vefat etmişti.

  Haber duyulunca sarayda derin bir sükût hákim oldu. Herkes biliyordu ki, Nuri Bey, Atatürk’ün en yakın arkadaşıydı. Deyim yerindeyse “ruh ikizi”ydi.”

  Neymis efendim, buna cok uzulmuste, Siroz hastaligina kapilmismis…….

  Bumu dogru yoksa, Dersimde hunarca katlettirdigi 80 binin uzerindeki Cocuk, Kadin, Genc Yasli insanlarin cesedine basarak Dersimdeki onurlu direnis karsisinda aciz kaldigindan dolayi,
  BIR AVUC DERSIMI NASIL TESLIM ALMAZSINIZ narasi ile Dersime gidisi ve Dersimde Yedigi kursunun Kara Cigerine saplanmasi ile, Teknoloji yetersizliginden dolayi gereken mudahalenin yapilmamasi, sonucu hak ettigi yere gitmesini saglamistir,

  Yurt disina gitmeyi red eden, Yurt disinda gelebilecek hic bir dokturu kabul etmiyen, BENI TURK HEKIMLERINE EMANET EDIN nutkunu atan bu Dersim katliamin bas sorumlusu fasistin,

  Ismet Inonu gecirdigi bir hastaliktan dolayi Fransadan Uzman doktor getirmistir,

  “TARİH: 20 Eylül 1937.

  Atatürk ile İsmet İnönü’nün yolları bu tarihte ayrıldı. Atatürk’ün isteği üzerine İnönü başbakanlıktan istifa etmek zorunda kaldı.

  Bu ayrılığın sebepleri arasında; Atatürk Orman Çiftliği’nin harcamaları gibi içsel; Nyon Antlaşması gibi dışsal siyasal anlaşmazlıklar gösterilse de; aslında gözden kaçan temel sebep, Atatürk’ün henüz teşhis edilmemiş hastalığıydı.

  Atatürk asabileşmişti.

  Başbakan İnönü’nün her sözünü kendisine yapılmış bir tehdit gibi algılıyordu.

  Ve ne yazık ki Atatürk’ün bu tür davranışlarının sebebi üzerinde kimse durmuyordu. Ona ne hastalık ne ölüm yakıştırılıyordu!

  Hastalık bilinse belki böyle bir ayrılık olmayacaktı.

  VASİYETİNİ YAZDIRIYOR

  5 Eylül 1938.

  Ayrılığın üzerinden bir yıl geçmişti.

  Atatürk’ün hastalığı gün geçtikçe ağırlaşmaktaydı.

  Tesadüf: İsmet İnönü de hastaydı. Safrakesesi, iltihap kapmıştı. İnönü’nün çok ağır bir hastalığa yakalandığı bilgisi Atatürk’e ulaştı. İnönü’nün yaşamasının güç olduğu söylendi.

  Atatürk, Fransa’dan getirttiği iç hastalıklar uzmanı Prof. Fissenger’i İnönü’yü tedavi etmesi için Ankara’ya gönderdi.”

  Ismet Inonu icin Fransadan uzman doktor getirtiren birisi, kendisi imakan olsa Uzaya giderdi,
  Uzayda bile yedigi kursun ortaya cikacabilecegi korkusundan dolayi, yabanci doktor ve yurt disina cikmayi red etmistir,

  Kendisini sakliyacak olan kendisi gibi Fasist milliyetci bir mantik olabilir.

  Dersim Katlilamin Hesabi sorulacaktir,
  Kan emici Fasist Ataturk hak ettigi sifati halklar tarafindan bilinecektir.

  Baskoylu

 8. Fasist Hitler`in Yandasi Ataturk`ten Aldigi Ilham.

  Ingilizce Cevirinin 3. baskisinda 223. sayfada sunu soyliyor:

  “Arkasinda ordusu olmayan bir kumandan uzun sure ayakta kalamaz.

  Ataturk de iktidarini ordu destekli Halk Partisi sayesinde guvenceye aldi. Italya’da da ayni sey gecerli. Eger Antonescu bugun ortadan kaybolacak olsa, ordu icinde onun yerine talip olacaklar arasinda korkunc bir mucadele baslar. Ama onun yerine gececek kisiyi belirleyecek bir orgut olsa, bu olmazdı.”

  Hitler burada, Ataturk’un olumunden sonra Askerin her an harekete gecebilecek, karsi geleni yok edebilecek siddet guc, Halk Parti`sininde gostermelik piyon, kontrolu elinde tutma gucu gostermistir,

  Gerilimleri ve catismalari ve isyanlari piyon sivil parti, asil guc Ordu tarafindan kontrolu elde tutma iktidarin İsmet Inonu`’ye gevinini ovuyor. Bunun, Halk Partisini icinde olan asker kokenli yoneticilerin basarisi, siddet ve disiplini icinde mumkun oldugunu gosteriyor.

  Dersim katliami, Kocgiri katliami, Karadeniz katliami vs vs butun katliamlarin bas sorumlusu olan kumandanin arkasinda ordu oldugunu, bu yuzden ayakta kaldigini soylemektedir.

  ATATURK GERMEN’DI”

  Adolf Hitler’in kitapta Ataturk’ten soz ettigi ikinci yer 230. sayfa. Burasi gercekten ilginc, cunku Hitler’e gore Ataturk Turk degil, Germen! Soyle diyor Almanya’nın kan emici Fasisti:

  “Germenlerimizden bazilarini kaybettik! Kuzey Afrika’nin Berberilerini, Kucuk Asya’nin Turktleri. Bunlardan biri de, irki acidan yurttaslariyla bir alip verecegi olmayan Kemal Ataturk’tu.”

  Adolf Hitler, Turk degil de Germen, yani neredeyse Alman saydigi Ataturk’ten bir de kitabin 391. sayfasinda soz ediyor. Siyasi suikastlarin soz konusu oldugu bir baglamda sunlari soyliyor:

  “Balkanlarda suikastin bu kadar onemli ve guclu bir silah olmaya devam etmesinin nedeni, oralar halklarinin cok kan dokerek intikam almak fikrinin etkisinde olmalaridir. Iste bu nedenle Kemal Pasa, iktidari ele gecirir gecirmez yeni bir baskent ilan etmekle cok bilgece davrandi. Cunku boylece polisin denetim saglaması etkin bir bicimde basarilabildi.”

  Burada, Baskent`in Ankara olmasinda Kurt, Alevi, Laz, Cerkez, Yoruk ulus ve azinliklari denetimi altina almasi, daha iyi kontrol etmesinde baskent seciminde dogru bir adim attigini soylemektedir

  HİTLER’İN AYASOFYA NASIL MUZE OLDU? YAKLASIMI.

  Hitler, Ataturk’un liderlik vasiflarina ve azmine hayran. Aynen kendisine benzetmekteydi, Bunu her fırsatta vurguluyordu, onun gibi olmak kendi milletinden baska birine yasam hakki tanimamak ilkesini savunuyordu.

  Karargahtaki sofra sohbetlerinin kayitlara gecmis halindeki son bahis de yine bu baglamda. Kitabın 607. sayfasinda sunlari soyliyor:

  “Mustafa Kemal Ataturk’un din adamlarindan kurtulmak konusundaki hizi tarihin en dikkate deger bolumlerinden biridir. 39 tanesini asti, digerlerini asagiladi, ve Yunanlarin tepkisini susturmak icin Konstantinapol’deki Aya Sofya simdi bir muze”

  Konusmalarinin sonunda her fırssatta vurguladigi kelime suydu:

  “Bizim amacimiz dunyayi Nazi egemenligi altina almak.

  Ama Ben Turkiye ile hi bir zaman dusman olmayacagim…yani, “dunyada savasmayacagim, savasmak istemedigim tek ulke Turkiye’dir.”

  Burada Ilham aldigim ve bize milliyetciligin ne oldugunu ogreten, Agillarda insanlari cayir cayir yakan, Magaralara insanlari doldurarak, onunde ates yakarak bogulmalarini sagliyan, Yalan ve Hileleri ile tuzak kurup yakalatan, yargisiz infaz eden, kendisine ve kendi ulusuna karsi gelen her canliyi yok eden, Ataturk` gibi bir adamin yarattigi milliyetci ortamla karsi karsiya gelmek istemiyorum, O benim ornek aldigim en buyuk milliyetcidir, Onu kardes milliyetci bir olusum olarak kabul ediyorum…..

  Adolf Hitler Ataturk Hakkinda ( Mavi gozlu Mustafa Kemal, bize milliyetciligin ne oldugunu ogretmistir.

  “Benim ustam Il-Duce’dir, ama onun ustasi da Mustafa Kemal’dir.”
  Adolf Hitler

  Hitler, Ataturk’ten cok etkilendigini ve O’nu fikir babasi olarak gordugunu su sozleriyle aciklar.

  Siirt mebusu Mahmut Beyin sefiri Kemalettin Sami Pasa Hitler’le yaptigi bir mulakat esnasinda o zamanlar butun dunyanın dikkatini uzerine cekmis olan insanlik dusmani fasist Hitler’in

  “Butun enerjimi Ataturk’ten aliyorum.O’nun hayati bizim feyizli isigimizdir.”diyerek Ataturk’e hayranligini belirtmistir.”

  “Yeni Turkiye’nin buyuk ve dahi yaraticisi ki talihin terk ettigi ve kaderin cokuntuye ugrattigi o zaman ki muttefiklerilerine kalkinmak icin ilk muhtesem ornegi verdi. “

  (Adolf Hitler)

  Burada, Ataturk ile mutefik oldugunu, ayni dusunceye hizmet ettigini acik acik soylemistir.

  “Mustafa Kemal,bir millet butun vasitalarindan mahrum edilse dahi kendini kurtarabilecek vasitalari yaratabilecegini ispat eden adamdir.O’nun ilk ogrencisi Mussolini,ikinci ogrenciside benimdir.”
  Adolf Hitler…

  Canini sikma Hitler efendi onun izini fasist TC en iyi sekilde surduruyor, Yalanlarla, sahtekarliklarla en iyi sekilde insanlik dusmanlarini egitiyor, dogan her cocuk Atam sozleri ile, Vatan Millet Sakarya nutuklari ile egitililyor.

  Fasizim doktugu kanda bogulacaktir

  Tarih bu insanlik suclularini, gunu gelecektir,

  Halk adina hak ettigi yere gonderecektir.

  Hic bir suc cezasiz kalmiyacaktir,

  Insanlik dusmanlari hak etmedikleri odullere sahip olamiyacaklardir.

  Kazanan insanlik olacaktir.

  Baskoylu.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.