FAŞİZME KARŞI ACİL BİRLEŞİK MÜCADELE, SAVAŞA HAYIR, HÜKÜMET İSTİFA

FAŞİZME KARŞI ACİL fasizme karsi birles Devrimci Aleviler birligi DAB kizilbas pir sultan bektasi savasa hayir
BİRLEŞİK MÜCADELE,

SAVAŞA HAYIR,

HÜKÜMET İSTİFA

Türkiye’de yıllardır adı konulmayan bir iç savaş sürmektedir. TC’nin her anlamda Suriye’ye müdahalesi, İŞİD vb. gerici güçlere verdiği destek,  Artvin’de aniden başlayan doğa katliamı, Gazi mahallesi ve Cemevine saldırı, Ankara’da yaşanan patlama, Kürd halkına yapılan soykırımın gündem dışına taşınmasıdır. Daha öncede belirtiğimiz gibi amaçlanan süren 3. dünya savaşını alenen ilanı için, T.C’nin Suriye’ye emperyalist savaş için sürülme senaryosunun bir parçasıdır! Israrla tekrarlıyoruz: Seyirci kalacağımız, halkların katliamına giden kanlı bir savaşın ta kendisidir. Daha büyük yıkımlar için döşenen kanlı senaryoların ayak sesleridir. Bu yüzden acil bir biçimde faşizme karşı birleşik mücadelenin örgütlenmesi gerek.

Ülkenin her yanında bölerek bizi ayrıştırmaların önüne geçerek ancak bunların önüne geçebiliriz. İşte görüyoruz Artvin’de ki doğa katliamında halka reva görülen zülüm, kaç aydır Kürd halkına uygulanmaktadır. AKP hükümeti AK-saray istifaya zorlanarak bu savaş durdurulmalıdır.

Bu yüzden yüksek sesle haykırarak kurtuluş yok tek başına, ya hep beraber ya hiç birimiz demeliyiz. Faşizmin oyununa ancak birleşik bir mücadele ile karşı durabiliriz. Işık olun, ses olun, yoksa katledilen geleceğimiz olacaktır.

FAŞİZME KARŞI ACİL BİRLEŞİK MÜCADELE, SAVAŞA HAYIR,  HÜKÜMET İSTİFA..

 

Devrimci Aleviler Birliği (DAB gyk.)

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.